Všechny aktuality

Blaničtí cyklorytíři vyjedou již tuto sobotu!

aktuality

18.05.2015

Další ročník cyklistické akce Blanický cyklorytíř je tu! V sobotu 23. května mezi 13. a 14. hodinou se účastníci vydají na cestu, tentokrát z Kondrace.

Letošní ročník je jubilejní - již desátý v pořadí. Hostitelskou obcí je Kondrac, start i cíl akce proběhne ve Farním muzeu.

Cyklisté mají na výběr ze dvou cyklotras - ta delší, dlouhá 34 km, je určena zdatnějším cyklistům a pro menší účastníky s rodiči připravili organizátoři kratší, osmikilometrovou trasu se zábavnými zastaveními a úkoly.

Všichni účastníci po absolvování celé trasy a potvrzenou kartou dostanou diplom a budou blanickým rytířem pasováni na Blanického cyklorytíře.

V Kondraci i ostatních pořádajících obcích naplno vrcholí přípravy - v cíli návštěvníky čeká bohatý program s občerstvením a živou kapelou a nejmenší účastníci se mohou těšit na skákací hrad.

Bližší informace naleznete na www.cyklorytir.cz, na vyvěšených plakátech ve Vlašimi a pořádajících obcích, ve vysílání Rádia Blaník, v posledním čísle vlašimského Zpravodaje a dalším tisku.

Účastnický poplatek je 20 Kč.


 

Autor: Bc. Ivana Křížová
Kategorie:
Projekt: ------