Všechny aktuality

Právě vyšlo desáté číslo Rytířských novin

aktuality

24.05.2017

Další vydání Rytířských novin přináší aktuální informace o dění v národním geoparku Kraj blanických rytířů. Návštěvníky regionu zve na zajímavá místa, která by neměli při svém putování minout.

Na titulní straně představuje rozhledny, které můžeme navštívit v geoparku a votické Motýlárium, které zahajuje po zkušebním provozu v loňském roce svou první návštěvnickou sezónu. Navštívíme expozice ve Zruči nad Sázavou a ve Voticích a také novou výstavu Muzea Podblanicka věnovanou Marii Terezii. Seznámíme se s novinkami i v dalších obcích regionu, a podíváme se, co je nového v návštěvnických střediscích Vodní dům, Včelí svět a Dům přírody Blaníku. Samostatné strany jsou věnovány Chráněné krajinné oblasti Blaník nebo řece Sázavě. Novinkou letošních Rytířských novin je komiks – novinami nás provází rodina Rytířových, která zde tráví svou dovolenou.

Příloha Rytířských novin je již tradičně věnována držitelům regionální značky KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt©.

Rytířské noviny jsou k dispozici v infocentrech, v turistických cílech, ubytovacích a stravovacích zařízeních a na dalších distribučních místech v regionu (MAPA).

Všem čtenářům přejeme příjemné čtení a hodně inspirace k výletům po geoparku Kraj blanických rytířů.

Autor: Bc. Ivana Křížová
Kategorie:
Projekt: Kraj blanických rytířů
Kraj blanických rytířů